Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
China Concrete Autoclave Online Market
Ana sayfa ÜrünlerBeton otoklav

Elektrikli kapı otoklav

Çin China Concrete Autoclave Online Market Sertifikalar
Çin China Concrete Autoclave Online Market Sertifikalar
Şirket düşünceli satış sonrası hizmet, Ve müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için ellerinden geleni. Biz uzun vadeli bir işbirliği olacak.

—— Albert

İşbirliği çok tatmin edici ve son birkaç yıldır şirket, biz uzun vadeli işbirliğine devam etmek çok istekli.

—— Dekan

Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Bay Abílio Cipriano

Ben sohbet şimdi

Elektrikli kapı otoklav

Electric door autoclave
Electric door autoclave
video play

Büyük resim :  Elektrikli kapı otoklav

Ürün ayrıntıları:
Detaylı ürün tanımı

Elektrikli kapı otoklavı

Giriş:

Elektrikli kapı yapısı basit, düşük çalışma, açık ışık ve kendinden kilitleme etkisi ile solucan düşürücü kullanımıdır. Bu nedenle, makine basit, güvenli ve güvenilirdir.

[Ürünle ilgili patentler]
Kapıyı aç otoklav kurumları Patent Numarası: ZL201120180249.7
Otoklav Kendinden kilitlemeli kelepçe kilitleme cihazı Patent Numarası: ZL201120181144.3
Otoklav konumlandırma kelepçesi ayarlama cihazı Patent Numarası: ZL201120179418.5
Otoklav cihazının otomatik çalışması ve kontrolü Patent Numarası: ZL201120181326.0
Bir tür otoklav Patent Numarası: ZL201120422906.4

Uygulama:

Elektrikli kapı otoklavı, gazbeton blok, beton boru, kum kireç tuğla, uçucu kül tuğlaları, gözenekli kalsiyum silikat tahtası, yeni hafif duvar malzemeleri, asbest yalıtımı, yüksek mukavemetli otoklav kür sıva ve diğer yapı malzemelerinde yaygın olarak kullanılan dikkat çekici çok yönlüdür. Cao-Si02-H20 hidrotermal reaksiyonu tamamlamak için reaktör.

Ayrıca yaygın kauçuk ürünleri, ahşap kurutma ve koruyucu tedavi, ağır metal eritme, kömür yağı sızıntı ateş tuğlası istilası, tutarlı cam buhar kürü, yüksek basınçlı tedavi kimyasal ürünler, konserve gıda yüksek basınç işleme, hamur pişirme, kablo vulkanizasyonu, balık klişeleri ve kimyasal , ilaç, havacılık ve uzay sanayi, yalıtım malzemeleri, tekstil işçileri, askeri ve diğer destek gerektiren basınçlı buhar üretim projeleri.

Yapısı:

Elektrikli kapı otoklavının yapısı temel olarak genel otoklav ile aynıdır. Tek fark, otoklav kapısının kafasındaki baş tarafının bir takviye organizasyonundan daha fazla olması, tahrik milinin, kaplinin, redüktörün ve braketin, motorun ve şasinin ve su ısıtıcısının kapı tarafına monte edilen diğer bileşenlerin desteklediği organizasyonun olmasıdır.

Otoklav kapısı açılır ve kapanır, operatör elektrik motoru gücünü, redüktörden motor gücünü, tahrik mili dönen otoklav kapı açıcı mekanizması kolu otoklav kapısını açmak veya kapatmak için döndürür. Otoklav kapı açma ve kapama, operatör her zaman otoklav kapı pivot kolu dönüşünün istikrarlı olduğunu gözlemlemelidir, eğer sıkışma fenomeni kapatılmışsa, motorun yanmasını önlemek için engelleri kaldırın.

Avantajı:

1. elektrikli kapı yapısı basit, düşük çalışma, açık ışık, ve kullanımı solucan redüktör, kendini- kilitleme etkisi. Bu nedenle, makine basit, güvenli ve güvenilirdir.

2. Daha uzun servis ömrü.

3. Su ısıtıcı kapak - kafa popo, kafa popo kaynak bulmaca, su ısıtıcısı - su ısıtıcısı vücut popo kaynak flanş halkası% 100 tavlama ile% 100 muayene olmak.

4. Otomatik kaynak işlemlerini kullanma.

5. Advanced tasarım, titiz üretim; boru hattı işlemleri, istikrarlı kalite ve yüksek verimlilik.

6. Ürünler ayrıca segmentlere ayrılabilir, kullanıcı ihtiyaçlarına esneklik adapte edilebilir; iyi genel paket, kısa kurulum süresi, düşük yatırım maliyetleri.

7. size mükemmel hizmet ve uzaktan teknik rehberlik sağlamak.

İletişim bilgileri
China Concrete Autoclave Online Market

İlgili kişi: tt

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)