Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
China Concrete Autoclave Online Market
Ana sayfa ÜrünlerSolenoid Kumandalı Yön Kontrol Vanası

Alçak Basınç Vakum Pnömatik 2 Diyafram Pompa Hava 2 "Flanş Kumandalı

Çin China Concrete Autoclave Online Market Sertifikalar
Çin China Concrete Autoclave Online Market Sertifikalar
Şirket düşünceli satış sonrası hizmet, Ve müşterilerinin ihtiyacını karşılamak için ellerinden geleni. Biz uzun vadeli bir işbirliği olacak.

—— Albert

İşbirliği çok tatmin edici ve son birkaç yıldır şirket, biz uzun vadeli işbirliğine devam etmek çok istekli.

—— Dekan

Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Bay Abílio Cipriano

Ben sohbet şimdi

Alçak Basınç Vakum Pnömatik 2 Diyafram Pompa Hava 2 "Flanş Kumandalı

Low Pressure Vacuum Pneumatic 2 Diaphragm Pump Air Operated 2" Flange
Low Pressure Vacuum Pneumatic 2 Diaphragm Pump Air Operated 2" Flange Low Pressure Vacuum Pneumatic 2 Diaphragm Pump Air Operated 2" Flange Low Pressure Vacuum Pneumatic 2 Diaphragm Pump Air Operated 2" Flange Low Pressure Vacuum Pneumatic 2 Diaphragm Pump Air Operated 2" Flange

Büyük resim :  Alçak Basınç Vakum Pnömatik 2 Diyafram Pompa Hava 2 "Flanş Kumandalı

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: China
Marka adı: BSK
Model Number: BSKA80AL-PTT-A
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10 Unit(s)
Fiyat: Negotiable
Packaging Details: woods
Delivery Time: 10
Payment Terms: FOB T/T
Supply Ability: 1000 Unit(s) Per Month
Guarantee:: one year
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

2 diyafram pompası

,

lastik diyafram pompası

Çelik döküm / Alu / SS / PP Pnömatik Diyafram Pompa Membran No kaçak Pompalar

Hava diyafram pompası, termoplastik veya teflondiaphragm ve uygun vanalar ya diyaframın tarafı kauçuk pistonlu eylem bir kombinasyonunu kullanır (aynı zamanda Membran pompası gibi biliyorum, havalı çift diyafram pompası (AOOD) veya pnömatik diyafram pompası işletilen) (çek valf kelebek vanalar, kanat valfları veya kapama vanaları da başka bir biçimde) bir sıvı pompalamak için.

Ürün Açıklaması:

Hava girişi

3 / 4-14NPTF-1

akışkan Çıkış

2 "flanş

sıvı Girişi

2 "flanş

Maks. akış

600L / Min

Maks. Kafa

70M

Maks. Kendinden emişli Lift (kuru)

4.5m

Maks. Hava basıncı

8.3bar

Maks. parçacık çapı

7mm

Maks. Kurulum Boyut

415 × 332 × 593 mm

Ağırlık

52kg

Gürültü

<80db

Paketleme ve Teslimat

Ambalaj Detayı:

Diyafram pompa başına kontrplak durumda / karton

Teslimat Detay:

Ödeme aldıktan 5 gün (sipariş miktarına göre)

Özellikler

Hava Diyafram Pompa
1. Sigara kaçak
2. İyi kendinden astarlı performansı
3. orta her türlü Convey
4. Malzeme: Çelik döküm Alu, SS, PP

50 XX - XXX - X (model seçimi)

Boru ağız Form: A-BSP B-NPT (F) C-Flanş

Diyafram malzemesi: 9 - Santoprene H - Hytrel T - PTFE / Santoprene

Top malzemesi: 9 -Santoprene H - Hytre T - PTFE - Asetal

Top koltuk malzemesi: P / K -Polipropilen / Kynoar SS Paslanmaz Çelik

Pompa malzemesi: SS Paslanmaz Çelik AL -Alüminyum Alaşım CI Karbon Çelik P / K -Polipropilen / Kynoar

Ana Performans Parametreleri

Hayır Parametre Adları Birimler Referans Değerleri

1 Maks. Çalışma Hava Basıncı Mpa 0.83

2 Maks. Debisi lt / dk 600

3 Maks. Baş m 70

4 Maks. Sıvı Çıkış Basıncı Mpa 0.83

5 Max. Çap mm 7 sayesinde parçacık

6 Ağırlık kg 55 (PP / KV) / 50 (AL) / 52 (SS / CI)

7 Gürültü Seviyesi db <85

Maksimum Çalışma Sıcaklığı Limitleri (diyafram / ​​top / mühür malzeme)

Asetal ··············································· 40 ° - 150 ° F (4.4- 65.5 ° C)

Santoprene···················································································-40°- 225 ° F (-40 ° - 107,2 ° C) Teflon·····························································································40°- 220 ° F (4.4 ° - 104 ° C) Nitrile·······························································································10°- 180 ° F (-12 ° - 82 ° C) Viton····························································································-40°- 350 ° F (-40 ° -176,6 ° C) Hytrel·······························································································-20°-150°F (-12 ° - 93 ° C) Kynar···························································································10°-200°F (-28,9 ° - 65.5 ° C) Polypropylene························································································32°- 175 ° F (0-79,4 ° C)

2 "Akış diyagramı

Kurulum işletme ve bakım:

OKUYUN ANLAR VE yaralanma ve maddi hasarlara ÖNLEMEK İÇİN BU BİLGİLERİ TAKİP


Pompa modeli etiketinde belirtilen maksimum giriş hava basıncını aşmayın.

 • Pompanın hava giriş yeterli kapasiteye sahip olan ve basıncı tasarım gereklerine uygun hava kaynağına bağlanır.
 • Temiz basınçlı hava pompasının hizmet ömrünün uzatılması için yapar.
 • Hava besleme hattı sert bir boru ise, pompa bağlantı kısa hortum ve boru titreşim ve büküm azaltabilir. (Bir kullanım bir denge bacası veya akışkan tamponlar ile sıvıda nabız azaltmak için tavsiye edilir.)
 • Hava giriş borusu ve basınç düzenleyici filtre nedeniyle ağırlığına desteklenmelidir. Boru desteklenmiyorsa, bu pompaya zarar verebilir.
 • Pompanın hava giriş borusu belirtilen aralığı aşmadığı hava besleme basıncını sağlamak için basınç ayar valfı ile monte edilmelidir.

Kılavuzu'nda belirtilen limit basınç, aksi takdirde kişisel yaralanma, pompa hasar veya mal kaybı aşırı hava basıncının ortaya çıkacak, pompanın operasyonda kullanılamaz.

 • Be emin malzeme hortumlar ve diğer bileşenler bu pompa tarafından geliştirilen sıvı basıncı -Stand ile edebiliyoruz. Hasar veya aşınma tüm hortumları kontrol edin. Be belli tevzi cihazı temiz ve düzgün çalışır durumda olduğunu.

STATİK SPARK. Ağır yaralanma veya ölümle sonuçlanan patlamaya neden olabilir. Zemin pompa ve pompa sistemi.

 • Kıvılcım yanıcı madde ve buharını ateşleyebilir.
 • Güvenli pompası, bağlantıları ve tüm temas noktaları temas veya statik kıvılcım titreşim ve oluşumunu engellemek.
 • Uygun havalandırma kullanın.
 • Isı, açık alev ve kıvılcım uzak yanıcı tutun.
 • Kullanılmadığı zaman kapalı tutunuz.

Pompadan deşarjlar ciddi yaralanmalara neden olabilecek, maddeler ihtiva edebilir. Deşarjlar şantiyede gelen ve operatör etrafında boru aracılığıyla uzak drene edilebilir.

Hatta diyafram yırtığı varsa, o da egzoz susturucu zorla malzemeyi boşalabilir.

 • Tehlikeli veya yanıcı maddeler pompalandığı zaman, deşarjlar boru hattı üzerinden güvenli uzak bir yere kaldırılabilir.
 • Pompa ve susturucu arasındaki minimum deliğinde "3/8 arayüzü kullanılır.

TEHLİKELİ BASINÇ. Ciddi yaralanma veya maddi hasara yol açabilir. Hizmet ya da temiz pompa, hortum veya sistem basınçlı ise vanayı dağıtım yapmayın. Ayırın hava besleme hattı ve / veya dikkatli ve yavaş dağıtım vanası veya aygıtı açılması gevşeterek ve pompadan çıkış hortumunu veya boru kaldırarak sys -tem basıncı rahatlatmak ve.

TEHLİKELİ MADDELER. -jury Veya maddi hasara ciddi neden olabilir. Tehlikeli madde içeren fabrika veya servis merkezine bir pompa dönmek için çalışmayın. Güvenli kullanım uygulamaları yerel ve ulusal yasalara ve güvenlik kodu gerekliliklerine uymalıdır.

 • Uygun kullanım talimatları için tedarikçiden tüm malzemelerde Malzeme Güvenlik Bilgi Formları edinin.

Patlama Tehlikesi: Birlikte sıvı kişiler, alüminyumdan yapılmış, bu yüzden trikloroetan, metilen klorür veya diğer halojenli hidrokarbon solventler ile devreye edilemez bazı parçaları ile Bazı modeller, aksi takdirde tepki ve patlamaya neden olabilir.

 • Çözücü bu tip kullanmadan önce, uyumluluğu sağlamak amacıyla sıvı kapaklar, manifoldlar ve pompa motorunun tüm sıvı temas parçaları incelemek için bir zorunluluktur.
 • Pompa emme borusu kısaltmak ve en büyük ölçüde parça sayısını azaltmak için mümkün olduğunca ürüne yakın yerleştirilmelidir.
 • Diyaframın ömrünü uzatmak için, biz mümkün olduğunca pompalanan sıvıya yakın pompa yerleştirmek için gerekir. Giriş basıncı sıvı sütunun 10 feet (3 metre) aştığında, diyafram ömrünü uzatmak için basınç tahliye ve düzenleme cihazları bir dizi yüklemek için gereklidir.
 • Biz giriş ve çıkış boruları için her bağdaştırıcı sızdırmazlığını sağlamak zorundadır.
 • Tüm bağlantı elemanları önce mühür bileşenlerinin sünme dışına çıkan ve etkili bir sıvı veya hava sızmasını önlemek olabilir gevşeklik önlemek için ürünün kullanımı için bir kez daha sıkılmalıdır.

Pompa, ıslanan parça ve maddenin kimyasal uyumluluğunu doğrulamak, pompalanan boşaltılan veya -circulated yeniden ediliyor. Madde içindeki kimyasal (lar) ın tempera -ture ve konsantrasyonla değişebilir kimyasal uyumluluk, pompalanan boşaltılan veya sirküle edilir. Belirli sıvı uyumluluk için, kimyasal üreticisine danışın.

Maksimum sıcaklık mekanik işlemlerden -cal stres sadece dayanmaktadır. Bazı kimyasallar ölçüde maksimum güvenli çalışma sıcaklığını düşürecektir. Kimyasal uyumluluk ve sıcaklık lim-onun için kimyasal üreticisine danışın.

Bu ekipmanın tüm operatörler özellikle eğitilmiş emin olun, güvenli çalışma uygulamalarını kavradı ve teçhizat sınırlamaları anladım. Onlar gerekirse PPE giymek için biliyorum.

Boru sisteminin yapısal destek için pompayı kullanmayın. Sistem bileşenleri düzgün pompa parçası üzerindeki stresi önlemek için desteklenen belirli olun

 • Emme ve basma bağlantıları esnek bağlanti -tions (örneğin hortum gibi) değil, sert borulu olmalı ve madde pompalanan ile uyumlu olmalıdır.

Pompaya zarar görmemesi için bir zorunluluktur. Uzun bir süre için boşta yalan varsa, her kullanımdan sonra iyice temizleyin.

 • Pompa içinde kalan ürün aşağıdaki başlamadan önce diyafram ve valf sorunlarına neden olacaktır pompa, kuru veya yapışkan hale gelir. Donma sıcaklıkta, kullanımdan sonra hiçbir koşulda tamamen pompayı boşaltmak için şarttır.
 • O her zaman mevcuttur uygun derleme almak için kullanıcıların kesintiler azaltmada etkili bir yoldur. Otantik BSK yedek parça uygulama, ürünün kullanım ömrü uzatma ve performans oyun için elverişli olacaktır.

 


Genel açıklama

BSK diyafram pompası bile modüler hava motoru ve sıvı bölüm ile sağlanan düşük hava basıncı ve model ve seçenek chart.The BSK pompa malzeme uyumluluğu seçenekleri available.Refer ab yol aralığında yüksek hacimli teslim sunuyor.

Hava işletilen diyafram pompası dönüşümlü hava odasındaki basınç farkını kullanarak sıvı odasında alımı sıvı basıncı ve pozitif sıvı basıncı oluşturur. Küresel vana akışkanın ileri akışını sağlamak olabilir.

Hava basıncı uygulandığında pompa bisiklet başlayacak ve pompa ve talebe yetişmek için devam edecektir. Bu inşa ve hat pres -Tabii ve maksimum hat basıncı ulaşıldığında bisiklet durur (dis -pensing cihazı kapalı) ve gerektiği gibi pompalama devam eder koruyacaktır.

Hava ve Yağlama Gereksinimleri

AŞIRI HAVA. Pompa hasar, kişisel yaralanma veya maddi hasara yol açabilir.

 • Filtre edebilen bir filtre daha büyük 50 mikron, hava kaynağı kullanılmalıdır parçacıkları. Montaj veya onarım sırasında uygulanan "O" halka yağlayıcı dışında gerekli yağlama yoktur.
 • Yağlanmış hava varsa, bu pompanın hava motoru bölümündeki "O" halkaları ve mühürler ile uyumlu olduğundan emin olun.

 

KULLANMA TALİMATLARI

 • Malzeme konusu pompalanan daima pompalanan malzeme ile bir çözücü uyumlu pompayı yıkayın değilken bir süre kullanılmadığında "kurma" için.
 • Bir kaç saat için etkin olması isteniyorsa pompadan hava beslemesini kesin.
 • Çıkış malzeme hacmi hava kaynağı ile değil, aynı zamanda girişinde kullanılabilir malzeme temini ile sadece yönetilir. Materyal besleme hortumu çok küçük ya da kısıtlayıcı olmamalıdır. Çökebilir hortumu kullanmak için değil emin olun.
 • Diyafram pompası zorla -feed (sular altında giriş) durumda kullanıldığı zaman, bir "Valf Kontrol" hava girişinde monte edilmesi tavsiye edilir.
 • Vibrasyonla hasarlara karşı sigortalamak için uygun bir yüzeye diyafram pompası bacaklar sabitleyin.

Bakım

 • Parçaların seri numaralarını ve isimleri aramak ve parça ve bakım hizmet paketi bilgileri kavramak için montaj çizimler bileşen şemasına bakınız.
 • Bazı BSK parçaları hızlı servisi ve kesinti azaltma vesile olabilir "aşınma parçaları" olarak işaretlenir.
 • 1. HAVA BÖLÜMÜ, 2. SIVI BÖLÜM: Servis kitleri iki ayrı diyafram pompa fonksiyonları hizmete ayrılır. SIVI SEC -TION tipik bölüm MALZEME SEÇENEKLERİ maç daha ayrılmıştır.
 • Servis sökme ve tekrar montaj süresince kir ve yabancı maddelerden kirlenmeye hassas iç hareketli parçaları korumak için temiz bir çalışma yüzey sağlar.
 • Hizmet faaliyetinin iyi kayıtlarını tutmak ve PREVEN -tive bakım programına pompası bulunur.
 • Pompadan malzemeyi boşaltmak için ters pompa çevirerek -ifold çıkış adam sökülmesi, boş yakalanan malzemenin önce.

SIVI BÖLÜM SÖKME

 • Üst ve alt manifoldu (1) ve (11) çıkarın.
 • Topu (2) sökün, "O" halka (3) (47) ve top koltuk (4).
 • Sıvı kapağını (5).

NOT: Sadece diyafram modelleri birincil diyafram (6A) ve bir yedek diyafram (6) kullanın. Akışkan Bölümü resimde ya rdımcı görünüme bakın.

 • Vidayı (10), çamaşır (9), diyaframı (6A, 6) ve diyafram pulu (7, 8).
  NOT: çizebilir veya (23) diyafram çubuğun yüzeyi mar etmeyin.

SIVI BÖLÜM YENIDEN

 • Tersten tekrar takın.
 • Temizleyin ve tüm parçalarını kontrol edin. Gerektiği gibi yeni parçalar aşınmış veya hasar görmüş parçaları değiştirin.
 • Yağlayın (23) diyafram çubuk ve 25) gres ile "Y" halka.
 • Yardımcı kurulum aracı ile diyafram çubuğunu (23) sabitleyin.
 • Cıvata ve somun nihai sabitleme önce, diyafram (6A, 6) sıvı kapağın (5) düzgün diyaframın bükülmesini önlemek için aynı hizada olup olmadığını belirlemek edin.
 • Teflon diyafram kullanan modeller için: tarafında üç lastik diyaframlar (6), AIRS YAN "hava haznesi" ile işaretlenmiştir pompa gövdesinin karşısında monte edilir.
 • Pompayı başlatmak o bir süre çalıştıktan sonra bağlama ve sızdırmazlık kontrol edin.

Montaj boyutları:

Sıvı Bölüm Parça Sökme

a) Birinci, boru hattı sistemi pompayı kaldırmak ve iç pompadan malzemeleri boşaltın. b) temiz bir çalışma ortamı pompayı yerleştirin. c) (2), O kupa (3) ve (47) ve top koltuk topu dışarı almak, sonra (1) pompadan ilk çıkış borusunu sökün ve (4) sıvı kapağın üst ucundan (5) sırayla. Bundan sonra, baş aşağı pompayı yerleştirin ve giriş borusunu (11) ortadan kaldırmak O kupayı almaya kadar (3) ve (47), top koltuk (4) ve top (2) sıvı kapaktan (5). d) Kapağı (5) sökmeye iki akışkan kapaklar etrafında cıvataları bırakın. e) diyafram vidasını (10) serbest bırakın ve diyafram pulu çıkartın (7), (8) ve diyafram (6) her iki ucundan. Diyafram çubuğunu (23) ve dudak şekli conta halkasını (25) sökün değiştirilebilir. Hava Valfi f Parçaların Sökme)) ilk cıvatasını (39) gevşetin ve ardından hava valfi kasasını (38), hava bölmesi (42) ve sızdırmazlık contası (40), ve (41 sökmeye. g)) hava valfi gövdesi (38 valf dilim (36) ve valf levhasını (37) çıkar. h) rondelasını (29 sökün) ve hava valfi gövdesi (38) her iki ucundan sınır uç kapağı (31) dışarı almak ve gerektiği gibi fincan (30) yerini alabilir. i) elleriyle hava valfi gövdesi (38) den makarayı (35) dışarı iterek sonra dudak tipi ambalaj (33) kontrol edebilirsiniz. Pilot Vana j) 'için Parçaların Sökme ilk silindir kafasını sabitleme 4 cıvata (16) gevşetin ve sonra her iki tarafın üzerinde silindir kafasını (14) ve (18) ortadan kaldırmak ve O kupa (17) çıkarın. k)) motor muhafazası (15 oluktan conta (19) sökün. l) motor muhafazası (15) pilot çubuğunu (22) ve tetik kolu (45) çıkarma ve tetik çubuk veya pilot çubuk Ç fincan (44) dudak tipi ambalaj (20) yerini alabilir. Diyafram Pompa yeniden birleştirme pompasının takılması adımlar sökme olanlar ile bağdaşmayan, bu nedenle lütfen yeniden birleştirme sürecinde aşağıdaki dikkat etmek istedi: 1) Tüm sızdırmazlık elemanları yanı sıra, iletişim parçaları, yağlanmış olmalıdır . 2) Bu tür yüzey hasarı olarak onlar zarar olup olmadığını Tüm sızdırmazlık elemanlarıyla, kullanımı dikkatle önce kontrol edin. Hasarlı ise, yenilerini değiştirin lütfen. 3) dudak tipi ambalaj (20) (25) ve (33) dudak yönü grafikte gösterilen yönü ile tutarlı olmalıdır. 4) Sıvı kap cıvata dönüşümlü iyi bir sızdırmazlık sonuca ulaşmak için ters açıların tespit edilmelidir. 1. Sorun Giderme Bazı sıvı hava akımı ile egzoz açıklığı boyunca boşaltılır. Herhangi bir hasar Diyaframı kontrol edin. Gevşeklik 2. Diyafram vidasını kontrol Hava iyi sızdırmazlık için emme borusu bağlantısını kontrol çıkış sıvısında kabarcıkları vardır. Emme borusu ve iyi sızdırmazlık için emme manifoldu arasındaki bağlantıyı kontrol edin. Emme manifoldu ve sıvı kapağı arasındaki O-ring hava beslemesi stabil olup olmadığını kontrol edin gevşeklik 3. Düşük pompa çıkışı için diyafram vidalarını kontrol edin. Herhangi bir tıkanıklık için giriş / çıkışı kontrol edin. Top koltuğuna yapışmış değil veya top yanlış yerleşmiş olmadığını hava sızdırmazlık kontrol edin emme manifoldu bağlantı konnektörleri kontrol edin. 4. Hava Resim karşılıklı hareket yoktur egzoz açıklığından boşaltılır. Kaydırdı vananın (35) üzerine mühür halkasını (33) kontrol edin. Tetik çubuğunun (45) üzerine mühür halkasını (20) kontrol edin. Diyafram bağlantı çubuğunun üzerindeki mühür halkasını (25) kontrol edin


İletişim bilgileri
China Concrete Autoclave Online Market

İlgili kişi: tt

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)